Witam Cię w moim świecie matematyki. Od wielu lat staram się w przystępny sposób i zrozumiałym językiem, oswajać młodzież z zawiłościami matematyki. Moja praca jest moją ogromną pasją. Chciałabym aby mój zapał do nauki, pomógł Tobie i Tobie w zrozumieniu zasad i reguł panujących w tym, często niezrozumiałym, świecie liczb.

Jeśli masz problemy z Królową Nauk lub też chcesz poszerzyć swoją wiedzę, to doskonale trafiłeś drogi Słuchaczu. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy bogatą ofertę kursów przygotowujących do matury oraz egzaminów po gimnazjum i szkole podstawowej.

Programy kursów przygotowawczych do egzaminów z matematyki są całkowicie dostosowane do zasad obowiązujących na egzaminach kończących dany etap edukacyjny w latach 2018-2020.

Nasze zajęcia przygotowane są przede wszystkim dla tych, którym samo zdanie matury nie wystarczy – chcą osiągnąć jak najwyższy wynik na egzaminie oraz tych, którzy potrzebują uporządkować lub poszerzyć wiedzę merytoryczną i praktyczną

Zapewniamy, ze gronie kolegów i koleżanek, łatwiej jest przyswoić wiedzę i podnosić swoje umiejętności.

Jeśli wiesz, że Twoja praca będzie procentowała, a wiara we własne możliwości przyniesie wymarzony sukces, to serdecznie Cię zapraszam na nasze kursy.

Do zobaczenia, Ewa Domańska

Poznaj całą ofertę kursów z matematyki