Wakacyjny kurs maturalny z matematyki na poziomie podstawowym, prowadzony jest od podstaw. Przeznaczony jest dla osób, które posiadają minimalną wiedzę, a chcą zdać maturę na dobrym poziomie, co jest możliwe tylko wtedy, jeśli w pełni wykorzystają możliwości oferowane im na naszym kursie. Program kursu jest dostosowany do uczniów, którzy pragną poszerzyć swoją wiedzę na poziomie podstawowym.
Kurs przewidziany jest na 30 godzin lekcyjnych (po 45 min). Kurs obejmuje zajęcia z wykładowcą, konsultacje z wykładowcą (przed lub po zajęciach), pracę własną z zestawami oraz maturę próbną na poziomie podstawowym, wraz z oceną opisową oraz informacjami, na co jeszcze należy zwrócić uwagę, nad czym popracować.
Po każdych zajęciach otrzymujecie zestawy do samodzielnej nauki.

Materiały do kursu maturalnego z matematyki na poziomie podstawowym (wszystkie poniżej wymienione materiały są wliczone w cenę kursu):

  • na każdych zajęciach otrzymujesz od nas zestaw zadań, wraz z zestawem zadań do prac domowych,
  • zestawy zadań – dokumenty w postaci elektronicznej lub drukowanej przypisane do danego wykładu, przeznaczone do pracy własnej,
  • karta wzorów maturalnych – udostępniane w postaci papierowej na wykładach.
  • kalkulatory – udostępniane na wykładach.

Koszt kursu to 1200 zł płatne jednorazowo lub w dwóch ratach po 650 zł, pierwsza do 10.07.2019 r., druga do 01.08.2019 r.

Możesz się zapisać TUTAJ