Dwuletni kurs maturalny z matematyki na poziomie rozszerzonym przeznaczony jest dla osób, które posiadają minimalną wiedzę, a chcą zdać maturę na dobrym poziomie, co jest możliwe tylko wtedy, jeśli w pełni wykorzystają możliwości oferowane im na naszym kursie. Program kursu jest dostosowany do uczniów, którzy pragną poszerzyć swoją wiedzę na poziomie rozszerzonym, przy odpowiednim opanowaniu poziomu podstawowego.

Kurs trwa da lata szkolne, 2 x 30 tygodni, po 1,5 h tygodniowo. Kurs obejmuje zajęcia z wykładowcą, konsultacje z wykładowcą (przed lub po zajęciach), pracę własną z zestawami oraz trzy matury próbne na poziomie rozszerzonym, wraz z oceną opisową oraz informacjami, na co jeszcze należy zwrócić uwagę, nad czym popracować.

Regularnie, po każdym opracowanym dziale, odbywa się krótki sprawdzian umożliwiający ewaluację postępów w nauce. Po każdych zajęciach otrzymujecie zestawy do samodzielnej nauki.

Materiały do kursu maturalnego z matematyki na poziomie rozszerzonym (wszystkie poniżej wymienione materiały są wliczone w cenę kursu):

• na każdych zajęciach otrzymujesz od nas zestaw zadań, wraz z zestawem zadań do prac domowych.
  • zestawy zadań –  dokumenty w postaci elektronicznej lub drukowanej przypisane do danego wykładu, przeznaczone do pracy własnej. Zawierają one kilkanaście/kilkadziesiąt zadań testowych wraz z kluczem odpowiedzi.
  • karta wzorów maturalnych – udostępniane w postaci papierowej na wykładach.
  • kalkulatory – udostępniane na wykładach.

Poznaj całą ofertę kursów z matematyki
Możesz się zapisać TUTAJ