Dwuletni kurs maturalny z matematyki na poziomie podstawowym, prowadzony od podstaw. Przeznaczony jest dla osób, które posiadają minimalną wiedzę, a chcą zdać maturę na dobrym poziomie, co jest możliwe tylko wtedy, jeśli w pełni wykorzystają możliwości oferowane im na naszym kursie. Program kursu jest dostosowany do uczniów, którzy pragną poszerzyć swoją wiedzę na poziomie podstawowym.

Kurs trwa dwa lata szkolne, 2 x 30 tygodni, po 1,5 h tygodniowo. Kurs obejmuje zajęcia z wykładowcą, konsultacje z wykładowcą (przed lub po zajęciach), pracę własną z zestawami oraz trzy matury próbne na poziomie podstawowym, wraz z oceną opisową oraz informacjami, na co jeszcze należy zwrócić uwagę, nad czym popracować.

Regularnie, po każdym opracowanym dziale, odbywa się krótki sprawdzian umożliwiający ewaluację postępów w nauce. Po każdych zajęciach otrzymujecie zestawy do samodzielnej nauki.

Materiały do kursu maturalnego z matematyki na poziomie podstawowym (wszystkie poniżej wymienione materiały są wliczone w cenę kursu):

• na każdych zajęciach otrzymujesz od nas zestaw zadań, wraz z zestawem zadań do prac domowych.
  • zestawy zadań –  dokumenty w postaci elektronicznej lub drukowanej przypisane do danego wykładu, przeznaczone do pracy własnej. Zawierają one kilkanaście/kilkadziesiąt zadań testowych wraz z kluczem odpowiedzi.
  • karta wzorów maturalnych – udostępniane w postaci papierowej na wykładach.
  • kalkulatory – udostępniane na wykładach.

Poznaj całą ofertę kursów z matematyki
Możesz się zapisać TUTAJ